İşitme Cihazı Fiyatları 2022

Asil İşitme ve İşitme cihazı:

Bireyin işitme sağlığı bizler için en ön sırada yer alan konulardan biridir. Bu yüzden alanında uzman kişilerle hizmet vermekteyiz. Odyolojik sonuçlarla bize gelen hastaya öncelikle işitme kaybının derecesini ve kullanabileceği cihazları en açık şekilde anlatıyoruz. Hastanın yaşam kalitesinin düşmemesi için cihaz seçiminin doğru yapılması önemli bir faktördür. Hastanın yaşına, cinsiyetine, işitme kaybı derecesine bakarak sosyal yaşantısına uygun olan işitme cihazını seçmeye özen gösteriyoruz.

Görünmeyen estetik İşitme Cihazları:

Estetik kaygısı olan hastalarda, işitme kayıplarına uygun, görünmeyen cihaz modelleri seçilebilmektedir. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız için geniş marka ve model seçeneklerimizle karşınızdayız. Cihaza alışma sürecinizde ve sonrasında da her zaman yanınızdayız. Cihaz fiyatlarımız marka, model ve cihazda bulunan özelliklere göre değişmektedir.

Hatırlatma: Sizin için en iyi işitme cihazı en doğal duyduğunuz, en verim aldığınız ve en rahat ettiğiniz işitme cihazıdır.

İşitme Cihazımı Seçerken Hangi Konulara Dikkat Etmeliyim ?

  • Alanında uzman, tecrübeli ve hasta memnuniyeti üzerine çalışan bir ekip olmalı.
  • Sağlık Bakanlığı tarafınca ruhsat verilmiş bir işitme merkezi olmalı.
  • Her işitme kaybına uygun işitme cihazı olmalı.
  • Cihazlara müdahale ve müşteri memnuniyeti için teknik servis ekibi bulunmalı.

İşitme Cihazı Fiyatları 2021

 

İşitme cihazları tüm işitme merkezinde ortalama olarak başlangıç fiyatları 1500 TL`den başlamaktadır. Bu fiyat işitme kaybına, işitme cihazından beklediğiniz özelliklere ve işitmenize sorun açan faktörler doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Görünmeyen işitme cihazları boyutları küçük olsada malesef yüksek işitme kayıplarını karşılamamaktadır. İşitme cihazı fiyatlarını etkileyen bir diğer faktörde SGK Anlaşmasıdır. SGK Anlaşmalı işitme merkezlerinde Emekli hastalarımızda 1113.75 TL İndirim Yapmaktadır bu fiyat çalışan içi 891 TL dir.

Fiyat ve Bilgi için: 0 530 870 47 34

 

TÜM ŞUBELERİMİZ SGK ANLAŞMALIDIR.

01.11.2021
13
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
Merhaba!
Asil İşitme cihazları olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1