Asil İşitme Cihazları internet kullanıcılarına özel 3.500 TL`den başlayan fiyatlarla işitme sorunu yaşan kullanıcılarına kaliteli hizmeti en uygun fiyarlarıyla sunuyor.

Şubelerimize gelip tamamen ücretsiz işitme testi ve cihaz denemesi yapabilir. Cihaz ve Sgk indiriminden nasıl ve ne kadar yararlanabileceğinizi öğrenebilirsin.

 

İşitme cihazları hakkında bilgi ve aklınıza takılan tüm soruların cevabı için. Sağ alt köşeden Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir yada Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

+90 850 228 36 23

 

Taksit İmkanı:

Yükselen fiyatlara rağmen kredi kartına 9 taksite kadar ödeme kolaylığı sunarak dünya genelinde tercih edilen işitme cihazlarına uygun ödeme koşullarıyla kavuşmanızı amaçlıyoruz. İşitme cihazı fiyatları Kulak içi ve kulak arkası işitme cihazı modelleri arasında farklılık göstermektedir.

Hangi İşitme Cihazını Almalıyım ?

Doğru işitme cihazını seçmenizde size yardımcı olmayı her zaman isteriz. Firmamızda profesyonel işitme cihazı danışmanlığı verilmektedir. Randevu alarak gelmeniz yeterlidir. Çok satılan ürünlerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Unutmayın ki işitme cihazı bir sağlık ürünüdür ve uzmanlar tarafından önerilmelidir. Size uygun işitme cihazını şubelerimizde ücretsiz deniyerek belirleyebilirsiniz.

Kulak içi mi Kulak Arkası işitme Cihazı mı ?

Kulak arkası ve kulak içi işitme cihazı kullanmaya karar vermek için kullanıcının işitme testi en önemli etkendir. Kulak arkası işitme cihazları kulak içi işitme cihazlarından daha yüksek işitme kayıpları karşıladığı için yüksek kaybı olan işitme cihazı kullanıcılarına önerilmez.