More 1 MiniRite R

Anasayfa » More 1 MiniRite R

Oticon More 1 MiniRiteR İşitme Cihazı Premium plus teknoloji seviyesi, işitme cihazlarının teknik içeriğini şarj edilebilirlikle birleştirir. Pil endişesinden kurtulun. Gelişmiş teknik seviye Oticon More 1 MiniRite R şarj edilebilir işitme cihazları ile kalabalık toplantı veya sınıf ortamlarıyla kolayca başa çıkabilirsiniz.

Oticon More 1 MiniRite R İşitme Cihazı Özellikler

  • Kanal Bant Sayısı: 64 Kanal 24 Bant
  • Teknoloji Seviyesi: Premium Plus
  • Üretim Yeri: Danimarka
  • Hediyeler: Şarj Ünitesi Hediye
  • SGK Ödemesi: Kurumumuzun anlaşması vardır.

Oticon More 3-2-1 Farkları Nelerdir?

Oticon More 3, Premium Plus teknoloji serisinin ilk modeli olarak kabul edilebilir. Öte yandan More 1, Premium Plus işitme cihazı kategorisinde liderdir ve en fazla özelliğe sahiptir. Cihazlar arasında kanal frekans bantlarının sayısı ve teknik özelliklerinde farklılıklar vardır.

Hızlı Şarj İle Tam Gün Kullanım

Temassız 30 dakikalık hızlı şarj, 6 saat boyunca kullanılabilir. 3 saatlik tam şarjdan sonra 24/7 saate kadar kullanılabilir.

 64 Kanal Ve 24 Bant Sayısı

Oticon markasının maksimum kanal ve frekans bandı sayısı. Kalabalık ve gürültülü bir ortamda temiz sesi zorlanmadan duyacaksınız. Bilimsel araştırmalar, normal işitmeye yakın olduğunu kanıtlıyor.

Bluetooth Bağlantısı

Hem Bluetooth kulaklık hem işitme aleti satın almış olun. Telefondan işitme cihazınıza telefon konuşması, müzik, video sesi aktarımı. Akıllı telefonlar ile tatbik bağlantısı, ses açma kısma ve pil seviyesi takip edebilme özelliği. Android ve I Phone telefonlarla aparatsız bağlanmaktadır. Eller özgür telefon görüşmesi yapın.

Oticon Android Ve İos Uygulaması

Uygulama üstünden cihazların kullanması ve bakımı ile alakalı detaylara her vakit ulaşabilirsiniz. Cihazımı bul özelliği ile cihazlarınızı kaybederseniz GPS ile takip imkanı.

Küçük Ve Eşsiz Tasarımı

Zarif, kulakta tıkanıklık, ağırlık yaratmayan, hafifçe tasarım. Minifit uçlarla kulakta en çok havalanma, en az ağırlık. Şarj olurken bir aksesuar kadar şık.

Randevu Ve Bilgi İçin: 0530 870 47 34

Tanıtıcı Video

Whatsapp
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
Merhaba!
Asil İşitme cihazları olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1