Play PX

Anasayfa » Play PX

Oticon Play PX, Çocuklar için tasarlandı ve üretildi.

Çocuğunuzun gelişimini mümkün olan en iyi şekilde desteklemek için Oticon Play PX, Deep Neural Network’e sahip dünyanın ilk pediatrik işitme cihazıdır. Bu teknoloji, tıpkı çocukların beyinlerinin doğal olarak yaptığı gibi, deneyim yoluyla öğrenilen ses sahneleri ile eğitilmiştir.

Oticon Play PX, tam ses sahnesine erişim sağladığı için doğal gelişimi destekler.

Oticon olarak işitme kaybı olan çocukların ses sahnelerindeki anlamlı seslerin tümüne erişim ihtiyacı olduğunu biliyoruz.1 Bu nedenle Oticon Play PX modelini yalnızca çocuklar ve gençler için tasarladık. Gelişmiş teknolojisi, doğala yakın bir dinleme deneyimi ve çocuğunuzun gelişimi için çok önemli olan tüm anlamlı seslere erişmesini sağlar.

 

 

 

Araştırmalar, Oticon Play PX’in farklı dinleme ortamlarında katılımı iyileştirdiğini kanıtlıyor

Oticon Play PX modelinin, sınıf gibi tipik bir dinleme ortamını simüle ederek, çocukların gürültülü ortamlarda farklı yönlerden gelen sözcükleri duyma ve anlama becerilerini nasıl desteklediğini test ettik.

 

 

 

 

Evde veya seyahat halindeyken şarj edilebilir

Oticon Play PX şarj edilebilir işitme cihazları iki şarj cihazı seçeneğiyle sunulur: güçlü masa tipi şarj cihazı ve taşınabilir SmartCharger.

Ancak, isterseniz işitme uzmanınız size Oticon Play PX modelini kullan-at pillerle de sunabilir.

 

 

 

Doğru modeli ve rengi bulun

Oticon Play PX, çocuğunuzun ten ve saç rengine uyum sağlayacak veya diğer modern giyilebilir teknolojiler gibi öne çıkacak 12 çekici renkte sunulur.

 

 

 

 

Uzak mikrofon bulunan sınıflar için tasarlandı

Oticon EduMic,sınıf ortamında öğretmenlerin konuşmalarını doğrudan işitme cihazlarına aktarılmasını sağlamak için taktıkları küçük kablosuz bir mikrofondur.

Mikrofonu takan kişinin sesini doğrudan Oticon Play PX işitme cihazlarına aktararak çocuğunuzun derslere katılmasına, öğrenmesine ve gelişmesine yardımcı olur.

Whatsapp
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
Merhaba!
Asil İşitme cihazları olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1