Pure Charge&Go Nx.

Anasayfa » Pure Charge&Go Nx.

En Doğal Ses ve Direk Şarj İmkanı

Arkadaşlarınız ile dışarıda ki aktiviteleriniz,  sürekli ve uzun süren iş toplantılarınızın,  en sevdiğiniz ve yeni çıkan şarkıları dinlemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Adından da anlaşıldığı gibi pil derdi olmayan kablosuz şarj  imkanı sunmaktadır. Gün içerisinde hızlı ve sürekli yanınızda size Pure Charge&Go Nx. eşlik etmektedir.

Kablosuz Şarj Etme.

Pure Charge&Go Nx.  yeni nesil şarj etme teknolojisi ile kullanıcısına kolay hizmet sunuyor. İşitme cihazını şarj aletine oturtuldupu anda otomatik şarj olmaya başlar ve çıkardığınız anda tekrar çalışmaya başlar ve kullanıma hazır olur.

Küçük ve Özel Bir İşitme Cihazı

Pure Charge&Go Nx.  düşük, orta ve ileri derece işitme kayıplarına uygun, yüksek teknolojiye sahiptir. Tasarımı ile küçük ve şık bir görünüşe sahip Pure Charge&Go Nx. maksimum işitme performansı ile kullanıcısına yüksek konfor imkanı sunmaktadır.

Maksimum Dayanıklılık

Yeniden şarj edilebilir teknolojisi ile tek gövdeye sahip dayanaklı kabini bulunmaktadır. Lityum iyonlu pili sayesinde Pure Charge&Go Nx.  kullanıcısına üstün konfor ve uzun kullanım sağlamaktadır.

Nx Serisi ile Kendi Sesinizin En Doğal Hali

Yeni ziyaret ettiğiniz bir yerin keyfini ailenizle, dostlarınızla birlikte yaşamak istersiniz. Bu gibi durumlarda yeni Pure Charge&Go Nx. İşitme cihazı en yakın yardımcınız olacak ve size bu ziyaretten maksimum memnuniyeti size sunacaktır.

Kendi sesinizle birlikte  etrafındaki tüm sesleri birleştirir ve mükemmel bir uyum ile size aktarır. Size bundan sonraki tüm yaşantınızda en doğal işitme imkanını sunar. Tüm anlarınızda  yüksek işitme performansı ile yanınızda Pure Charge&Go Nx. olacaktır.

Direk Bağlantı Teknolojisi

myControl Uygulaması ile yeni işitme cihazlarımız çeşitli kaynaklardan ve uzaktan kumandadan ses akışı için mükemmel bağlantı sunar. Televizyon izlerken myControl uygulaması ile istediğiniz gibi ses ayarı yapabilirsiniz tek ihtiyacınız olan bir akıllı telefon.

Mükemmel Ses Kalitesi.

  • Kendi sesinizi doğal hali ile duymak
  • Gürültülü ortam maksimum konuşma ve anlama
  • Hareket halindeyken konuşma
  • Kristal berraklığında ses
Whatsapp
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
Merhaba!
Asil İşitme cihazları olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1