Signia Pure 312 7nx

Anasayfa » Signia Pure 312 7nx

En güncel ve teknolojik işitme cihazları modellerinden Signia Pure 312 7nx İşitme cihazını asil işitme cihazlarında deneyim ve test edebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla en son sergiyi ziyaret ediyor, keyifli bir klasik konserin keyfini çıkarıyor veya zarif bir bale performansı izliyor olun, Signia’nın Pure™ 312 işitme cihazı, hayatınızdaki en güzel anları paylaşmanıza olanak tanır. Pure 312 ile en doğal ses deneyiminin ve akıllı telefonlardan ve TV’lerden ses akışı için mükemmel bir bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz.

En Verimli Kullanım:

Küçük bir pakette gerçek incelik: Küçük ve zarif dolaplarıyla Signia’nın Pure 312’si göze çarpmadan kulak arkasına oturur. Maksimum rahatlık ve kullanım konforu için akıllı telefonunuzla uzaktan kontrol edilebilir.

Yüksek İşime Kayıpları için:

Hafif, orta, şiddetli veya ileri derecede işitme kaybı için Pure 312, tüm bu zorlukların üstesinden gelir ve hayatın doğal sesini yeniden duymanızı sağlar.

Yeni Pure 312 Teknolojisi:

Pure 312 Nx, kullanıcının kendi sesini ve çevredeki sesleri mükemmel şekilde dengeler. Bu sayede en doğal sesi sağlayabilir ve gürültülü bir ortamda söylenenleri net bir şekilde anlayabilir. Kompakt tasarımına rağmen Pure 312 Nx, Bluetooth tabanlı doğrudan akış ve Signia App* aracılığıyla mükemmel bağlantı rahatlığı sağlar.

Fiyat Ve Cihaz Bilgisi İçin:  0530 870 47 34

Whatsapp
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
Merhaba!
Asil İşitme cihazları olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1