Pure 312 7x

Yeni Nesil Signia Pure 312 7x serisi işitme cihazı 2 yıl garantisi ve kalitesi ile asil işitme cihazlarında.
Arkadaşlarınızla en son sergiyi ziyaret ediyor, keyifli bir klasik konserin keyfini çıkarıyor veya zarif bir bale performansı izliyor olun, Signia’nın Pure™ 312 işitme cihazı, hayattaki en güzel anları paylaşmanıza olanak tanır. Pure 312 ile en doğal ses deneyiminin ve akıllı telefonlardan ve TV’lerden ses akışı için mükemmel bir bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz.

Pure 312 x

Pure 312 x, kullanıcının kendi sesini ve çevreden gelen sesleri mükemmel bir dengede tutar. Bu sayede en doğal ses ve gürültülü ortamlarda konuşulanların net bir şekilde anlaşılmasını sağlar. Küçük tasarımına rağmen Pure 312 x, Bluetooth tabanlı doğrudan aktarım ve Signia App aracılığıyla üstün bağlantı konforu sunar.

 

 

Maksimum kullanım konforu

Küçük bir pakette gerçek sofistikelik: Küçük ve zarif kabinleri ile Signia’nın Pure 312 modeli kulak arkasında göze batmadan oturur. Akıllı telefonunuz vasıtasıyla maksimum kolaylık ve kullanım konforu için uzaktan kumanda edilebilir.

Tam donanımlı

Sofistike ve en gelişmiş teknoloji ile paketlenmiş olan Signia’nın Pure 312, en doğal ses ve en yüksek işitme performansı ile üstün bağlantı sunar.

Fiyat Ve Bilgi İçin: 0530 870 47 34

Her seviyedeki işitme kaybı için.

Hafif, orta şiddetli, ciddi veya derin işitme kaybı, Pure 312 tüm bu zorlukların üstesinden gelir ve hayatın doğal sesini yeniden duymanızı sağlar.

13.12.2021
9
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
Merhaba!
Asil İşitme cihazları olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1