İşitme Cihazı Markaları

En iyi işitme cihazı markası ? Yaşlılık ile birlikte işitme kaybımızdada ilerleme olur. Bu sebeple işitme sorununa çözüm arayan kişiler en iyi işitme cihazı markalarını araştırmaya başlıyor.

İşitme cihazlarından en bilindik ve en çok tercih edilen Signia Ve Oticon Marka işitme cihazlarıdır.

İşitme cihazı markaları:

Oticon:

Kuruluş: 1904
Oticon, Kopenhag, Danimarka merkezli bir işitme cihazı üreticisidir. Şirket, Demant Group’un bir yan kuruluşudur. 1904 yılında eşi işitme engelli olan Hans Demant tarafından kurulmuştur.

Signia(Siemens):

Kuruluş: 1878
Signia, Inc., Singapur’da küresel bir merkezi bulunan Amerika Birleşik Devletleri Sivantos Grubu kuruluşudur. Sivantos Grubu dünyanın önde gelen işitme cihazı üreticilerinden biridir. Siemens, Audio Service, Rexton ve A&M markalı işitme cihazları sunan 120’den fazla ülkede işitme uzmanlarına hizmet veriyorlar.

Widex:

Kuruluş: 1956
Widex A/S, dünyanın altıncı en büyük işitme cihazı üreticisidir. Uluslararası odyolojik araştırmacılar ve uzmanlarla yakın işbirliği içinde şirket, çok çeşitli dijital işitme cihazları geliştirdi.

Starkey:

Kuruluş: 1967
Starkey Hearing Technologies, Minnesota, Eden Prairie’de bulunan ve işitme cihazları üreten ve dünyanın en büyük işitme cihazı üreticilerinden biri olan özel bir Amerikan şirketidir. 2019 yılı itibariyle 24 tesiste 5.000’den fazla çalışanı bulunan ve dünya çapında 100’den fazla pazara hizmet veren şirket

ReSound:

Kuruluş: 1943
ReSound, 100’den fazla ülkede temsil edilen işitme cihazı ve aksesuar sağlayıcısıdır. Merkezi Ballerup, Danimarka’da bulunan ReSound, Jabra, Beltone ve Interton gibi diğer markaların yanı sıra GN Store Nord’un bir parçasıdır.

06.08.2022
13
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
Merhaba!
Asil İşitme cihazları olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1