Signia İşitme Cihazları

İşitme cihazarı sektörüne 1871 yılında giren Signia, Alman menşei ile Türkiyede satışı sunulmaktadır. Signia işitme cihazları Türkiyede en çok tercih edilen ve başı çeken firmalardan biri olmuştur. (Signia eski adıyla Siemens)

Signia İşitme cihazları Fiyatları ne kadardır ?

Signia marka cihazların fiyatları 3.500 TL`den başlayıp 25.000 TL`ye kadar uzanmaktadır. Kişi kendisine en uygun cihazı belirlemek için işitme merkezlerinde uzman odyometrist ile tek tek deneyip fiyat performans olarak kendine en uygun cihazı belirlemelidir.

Sizin İçin En Uygun Fiyat:

Şubelerimizde Emekli – Çalışan olarak indirimler ve işitme cihazlarında net %30 indirim yapılmaktadır. Şubelerimiz, Çağrı merkezimiz ve sağ alt köşede bulunan canlı destek bölümünden cihazlar ve fiyatlar hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz.

Yenilikçi Teknoloji:

Own Voice Processing™ (OVP):

Signia 100 yıllık tecrübesiyle birlikte gelişen teknoloji ile cihazlarına yeni özellikler getirmektedir. Own Voice Processing™ (OVP) Teknolojisi ile kullanıcının kendi sesini diğer seslerden ayırma özelliğini cihazlarında kullanmaya başlamıştır.

Mikrafon Teknolojisi:

Geliştirdikleri özelliklerden bir diğeri Mikrofon teknolojisi. Sektörde hızlı geliştirme ve yenilikçi özelliğiyle bilinen Signia özellikle mikrofon teknolojileri ile diğer işitme cihazlarından farklı olduğunu göstermiştir. Yeni Xperience Model işitme cihazlarında hareket sensörü standart mikrofon ile birleştirildiğinde sesin yeni özellikleri keşfedilmiştir.

Signia Marka Cihazların Bilindik Özellikleri

  • Kanal ve bant sayıları
  • İşitme kaybınızın derecesi (hafif – orta – ileri)
  • Kulak içi veya kulak arkası olması
  • Şarjlı olması
  • İphone veya Android ile direk bağlantılı olması
  • bazı faktörler olarak öne çıkmaktadır

Signia Mükemmelliği ile Tanışın

Signia dünyadaki lider işitme cihazı markalarından biri. Amacı, reçeteli ses kategorisini şekillendiren ikonik yeniliklerle kullanıcı performansını arttırmak.

İşitme kaybını bir sınırlama olarak kabul etmeyi reddediyor. Konu kaybı düzeltmekle ilgili değil, avantaj elde etmekle ilgili. Sadece performans değil, mükemmel performans. Sadece yeniden duymak değil, her zamankinden daha iyi duymak.

21.07.2022
14
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
Merhaba!
Asil İşitme cihazları olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1