Oticon İşitme Cihazları

Oticon, Dünyanın hemen hemen her ülkesinde en iyi işitme cihazı markası olarak bilinmiştir. Oticon işitme cihazları Danimarkada üretilip 115 Yıllık terübesi ile tüm dünyaya hizmet vermektedir.

Oticon İşitme Cihazları Fiyatları Ne kadardır?

Oticon marka işitme cihazları 4.000 başlayıp cihaz özellik ve kalitesine göre 25.000 kadar çıkmaktatır. Kullanıcı kendisi için fiyat ve kullanım kolaylığını şubelerimizde uzman odyometist ile cihaz denemesi yapıp en uygun cihazı seçmelidir.

Sizin için En Uygun Fiyat Asil İşitme`de

Şubelerimizde Emekli – Çalışan olarak indirimler ve işitme cihazlarında net %30 indirim yapılmaktadır. Şubelerimiz, Çağrı merkezimiz ve sağ alt köşede bulunan canlı destek bölümünden cihazlar ve fiyatlar hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz.

Gelişmiş Teknoloji:

BrainHearing™ Teknolojisi:

Kulaklar sadece sesi etrafınızdan toplar fakat sesleri ayırt edip anlama görevi beynimize aittir. Kaliteli bir işitme duyusu beyninizi yaşam boyu yormadan sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar ve bir çok sağlık problemlerininde gelmesini engellemektedir. Yani bunun anlamı işitme sağlığı beyin sağlığı demektir. Bu yüzden Oticon BrainHearing™ teknolojisini geliştirdi.

Oticon`un Bilindik Özellikleri:

  • Bir teknoloji öncüsü
  • Yeniliklere açık ve meraklı
  • Kendini işitme cihazı kullanıcılarına adadı
  • Benzersiz BrainHearing™ felsefemiz

BrainHearing Özelliği:

Oticon işitme cihazlarını tercih ederseniz, beyninize tam ses ortamına erişme fırsatı sunmak, böylece beyninizi daha etkili çalışma konusunda desteklemek için var gücüyle mücadele eden bir işitme cihazı seçmiş olursunuz.

İşitme cihazlarımız beyninizin, sağlığını korumak için ihtiyaç duyduğu kaliteli ses bilgisini almasına yardımcı olur.

Bu benzersiz yaklaşımı BrainHearing olarak adlandırıyoruz; Oticon işitme cihazlarını benzersiz kılan da işte bu teknolojisidir.

21.07.2022
16
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
Merhaba!
Asil İşitme cihazları olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1