Xceed 1 Play BTE UP

Oticon marka işitme cihazı olan olan Xceed 1 Play Bte Up Kulak arkası işitme cihazı Orta ve ileri derece işitme kayıplarını karşılamaktadır.

İşitme Cihazlarının En Güçlüsü

Oticon, yeni Oticon Xceed power işitme cihazı ürün grubu ile gün boyunca daha fazla sesin kapısını aralıyor. En gelişmiş platformumuz Velox S™ üzerine inşa edilmiştir ve Super Power ve Ultra Power olmak üzere iki farklı BTE modeli sunar.

Xceed 1 Play BTE UP Sese 360° erişim sunar


             
                                                                  Eski Teknoloji                                                            Yeni Teknoloji

Geleneksel elektrikli işitme cihazları, yalnızca kullanıcının önündeki hoparlöre dokunan yönlülüğü kullanır. Oticon Xceed bunda devrim yaratıyor. Devrim niteliğindeki ultra hızlı OpenSound Navigator, sesi her yönden sürekli olarak analiz eder, önceliklendirir ve korurken aynı zamanda gürültüyü de büyük ölçüde azaltır.

Amplifikasyon sisteminin bir parçası olarak gürültü azaltma entegre edilerek sesli ipuçları daha net hale gelir. Bu sayede Oticon Xceed, beyni yormadan daha detaylı seslere erişebilir.

Oticon Xceed size daha fazla uygulama özgürlüğü sunar

Power işitme cihazı kullanıcıları, yaşam kalitelerini artırmak için kendilerine en iyi amplifikasyonu uygulayacağınız konusunda size güvenir. Oticon Xceed, direksiyonalite veya feedback sistemlerinde geleneksel teknolojideki sınırlandırmalar olmadan, sektördeki en yüksek tam kazanç değerini, özel bir belirlenen uygulama rasyoneli (DSE) ve yeni uygulama özellikleri sunar.

Oticon Xceed ile başlarken

Oticon Xceed hakkında daha fazla bilgi almak ve hastalarınızın gündelik yaşantılarını nasıl iyileştirebileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

10.01.2022
13
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
Merhaba!
Asil İşitme cihazları olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1