Signia Active Pro

Yeni Nesil Teknolojisi ile Signia Active Pro geleceği üst seviyeye taşıyor.

Günlük yaşamda Orta ve hafif dereceli işitme kaybı yaşayan işitme cihazı kullanıcıları yaşlı değiller . Active Pro yaşam tarzlarını ve tutumlarını uygun kaliteli bir çözüm sunuyor. Modern ve sade tasarımı tercih eden hastalarımızın modern işitme kaybı çözümleri ile tanışmaya ikna edilmeli. Yeni teknolojisi ve güçlü bataryası ile uzun ömürlü Signia Active Pro işitme cihazı sizi bir üst seviyeye taşır.

İşitme cihazları ve tüketici elektroniği arasında boşluk kapanıyor.

Kullanıma hazır Signia Active Pro, birinci sınıf tüketici kulaklıklarına benzer, kullanıcı dostu ikonik tasarımı odyolojik yüksek teknoloji ile buluşturuyor. Hem de gürültüde bile gelişmiş konuşma anlayışı için YourSound teknolojisi, Bluetooth bağlantısı, taşınabilir Li-ion şarj ve kişisel işitme asistanı Signia Assistant ile birlikte.

Muhteşem tasarım, kişiye özel ses

Üç kişiden ikisi, geçmişte mevcut olan en şık yüksek teknoloji işitme cihazları yerine daha iyi işitmek için kulak içi kulaklık kullanmayı tercih ediyor.

Özellikler

Şarj Edilebilir

Cep boyu, kullanışlı şarj ünitesi ile kullanıcılar Signia Active Pro’yu diledikleri her an kullanabilir. Tek seferlik şarj ile 23 saate kadar kullanım imkanı sunar.

Cihaz Ve Fiyat Bilgisi İçin: 0530 870 47 34

04.10.2021
24
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
Merhaba!
Asil İşitme cihazları olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1