Görünmeyen işitme cihazları fiyatları

Kulak içi işitme cihazının türleri vardır. Bunların tümü doğrudan kulak içine takılır, bu nedenle biçiminin doğru olması, optimum rahatlık ve ses kalitesi verecek şekilde takılması gerekir. Kulak içi işitme cihazları 3D teknolojimiz ile kişiye özel üretilir, böylece kulağınıza mükemmel şekilde oturur, rahatsız etmez.

Bu tür işitme cihazları, genelde hafif ve orta derecede işitme kaybı için uygundur. Dışında herhangi bir aparat bulunmadığı için göze çarpmayabilir.

Beş tür kulak içi işitme cihazı bulunmaktadır, bunlar kanal içinde gizli olabilir veya konka tipi olabilir. En küçük model, kulak kanalının içine yerleştirilir ve 10 kulaktan 8’inde görünmezdir*. Bu türler hakkında daha detaylı bilgi için size en yakın Asil İşitme Merkezler’inden birini ziyaret edin.

Görünmeyen kulak içi işitme cihazları (IIC), piyasada satılan en küçük işitme cihazlarıdır. Dikkati çekmemekte erişilen en yüksek düzeyi sunarlar, kulak kanalınıza uyması için özel üretilirler ve görünmezler*. Bu tür işitme cihazlarında ince ip bulunur, böylece kolayca çıkarılabilirler.

Bu tür işitme cihazları ses ortamına otomatik olarak adapte olur, bu nedenle gün boyunca dokunmak veya ayar yapmak gerekmez. Duymanız gereken sesleri yükseltmeye yardımcı olan ve geri plandaki gürültüyü azaltan yönlü mikrofon, ebatları nedeniyle bu tür işitme cihazlarına takılamaz.

Bazı kişiler, bu tür işitme cihazları çok küçük olduğu için takmakta, çıkarmakta, ayarlamakta ve pilini değiştirmekte zorluk çekebilir, fakat bu tür cihazlar, dışarıdan belli olmamasını isteyen kişilerce tercih edilmektedir.

Görünmeyen kulak içi işitme cihazları  ve Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için whatsapp destek hattımız veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

26.02.2021
8
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
Merhaba!
Asil İşitme cihazları olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1