kulak içi işitme cihazı

Kulak içi işitme cihazı hastanın işitme kaybına uygun olan işitme cihazını, kulak izine montajı en küçük şekilde yapılarak gözükmemesi sağlanır.

Kulak içi işitme cihazı:

Kulağa tam oturacak ve fark edilmeyecek şekilde tasarlanan bu işitme cihazlarıyla, kimse kulağınızda ne olduğunu anlamayacak bile. Günlük yaşamınıza özgürce devam edip seslerin getirdiği tüm duyguların keyfini çıkarın.

ITE – Kulak içi:

ITE işitme cihazları bir çok işitme kaybına uyumludur. Genellikle kulak ucu gibi küçüktür ve dış kulağın arkasına yerleştirilirler. Kulak kanalının da büyüklüğüne bağlı olarak kulağınıza neredeyse görünmeyecek şekilde yerleştirilebilir.

ITE işitme cihazı uygulaması sırasında kullanılan kalıp, kulak şeklinize tam oturması için size özel olarak üretilir. Bu kalıp tüm önemli parçaları içinde barındırdığı için sürekli seyahat halinde olan kişiler için çok uygundur. Pil doğrudan cihaz üzerinde yer alan yuvaya yerleştirilir ve kolaylıkla minik bir mıktanıs aracılığı ile çıkarılır.

CIC Tam Kanal içi:

Tam kanal içi (CIC) modelleri orta-ileri seviye işitme kaybı olan ve ufak işitme cihazı arzu edenler için ideal seçimdir.

Kulağınızın şekline ve ebatına bağlı olarak, CIC işitme cihazları neredeyse hiç görünmeyecek şekilde kulak kanalınızın içine oturacak şekilde tasarlanabilir. Signia’in tüm CIC modelleri tam otomatiktir ve bu, size en ufak bir müdahaleye gerek duymadan temiz ve doğal sesleri duyma imkanını sunar. CIC işitme cihazları minik bir misina yardımıyla çıkarılabilir.

ICC Kanal içi Görünmez:

KANAL İÇİ GÖRÜNMEZ – IIC
IIC modellerimiz piyasadaki en küçük boyutlu cihazlardır. Bu cihazlar, sesi iletmek için kulağın doğal şeklini kullanır. Size özel üretilen kalıp, kulak kanalınıza tam anlamıyla oturarak dışardan görünmeyecek şekilde kullanılabilir.

IIC işitme cihazları kulağınıza o kadar rahat oturur ki bir süre sonra onların farkında bile olmazsınız. Tam otomatik olan bu cihazlar ile işitme hiç bu kadar doğal olmamıştı.

23.06.2021
12
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
Merhaba!
Asil İşitme cihazları olarak Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1